Realizējam Jūsu idejas metālā!

Katrs mūsu izstrādājums ir mākslas darbs . Ja Jums tāds ir vajadzīgs:

Kalumi, restaurācija, lējumi!

Par mums

SIA "Fenikss-KO" ir dibināta 1992.gada 15.aprīlī. Mūsu uzņēmums nodarbojas ar metālizstrādājumu izgatavošanu un restaurāciju. Esam Latvijas Amatniecības kameras biedri.

Visi ar metālizstrādājumu izgatavošanu un restaurāciju saistītie darbi tiek veikti Metālkalšanas un restaurācijas darbnīcā "PUNDURĪŠI". Firmas valdes priekšsēdētājs - Uldis Osis, valdes loceklis - Ārija Slišāne.

Mūsu devīze – No zīmējuma(skices) līdz gatavam produktam. Firma savas darbības laikā ir uzkrājusi lielu praktisko pieredzi. Mūsu darbus var apskatīt daudzās Latvijas pilsētās un ciemos, ka arī Igaunijā, Itālijā, Francijā.

Fenikss Ko, SIA biroja ēka

Sadarbojamies ar daudzām lielām celtniecibas firmām Latvijā, tādām kā SIA RERE Būve”, “VELVE”,Moduls-Rīga", Valsts Nekustamie īpašumi, Daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji u.c., kā ari darbojamies privātajā sektorā. Mūsu darbus var apskatīt : Vācu vēstniecība Tallinā, Mazā Ģilde Rīgā, ASV vēstniecība Rīgā, Franču vēstniecība Rīgā, viesnīca “Radisson Blue Ļatvija”, uzņēmums “Latvijas Balzāms”, Latvijas Banka, Nacionālais Teātris Rīgā, Ķīpsalas dzīvojamais rajons, Tirdzniecības centrs “Bergu Bazārs”, Centrālā dzelzceļa stacija Rīgā, Rīgas Doma baznīca, Dzintaru koncertzāle Jūrmalā, Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs Rīgā, Cēsu Mākslas un Kultūras centrs, Prezidenta pils Rīgā utt.

Pakalpojumi

Žogi, vārti, terases, dažāda veida metāla kāpnes, to konstrukcijas, margas, durvju, logu režģi, kamīna apdare un piederumi, gaismas ķermeņi – lustras, BRA, ielu lukturi, reklāmu izkārtnes, dārza dekori, vēja rādītāji, logu, durvju furnitūra, dažāda veida lējumi no krāsainā metāla, metāla darbu restaurācija, mākslas darbu kopiju izgatavošana.

Strādājam ar melno, krāsaino metālu, nerūsējošo tēraudu.

Firmā strādā kvalificēti, izglītoti, ar lielu darba pieredzi apveltīti metālmākslinieki, metāldizaineri un restauratori. Firmas “Fenikss-KO” darbinieki jūs labprāt konsultēs un palīdzēs īstenot jebkuru jūsu ieceri- sākot ar projekta skicēm un beidzot ar gatavo konstrukciju montāžu!

Piedāvājam foto un skiču albumus, reklāmas video filmu.

Kalēji darba procesā

Mūsu darbi

No skices līdz gatavam produktam ... Neliels ieskats mūsu realizētajos projektos. Gadu gaitā mums ir uzkrājušās simtiem skiču un ideju tās visas varat apskatīt mūsu birojā!

No Jūsu idejas līdz realizācijai ir tikai solis!

Izstāstiet savu ideju, mēs to realizēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi

Pie katra pasūtījuma strādā mākslinieks- dizainris, inženieris un pats kalējs. Cenšamies reailzēt visas Jūsu idejas, lai Jūs būtu vairāk, kā apmierināts ar rezultātu. Tomēr cenu lielākoties nosaka Jūsu izvēlētais materiāls, izstrādājuma saražģītības pakāpe un pārklājums. Bet neskatoties uz roku darbu un sarežģīto izgatavošanas procesu mūsu pakalpojumu var atļauties jebkurš priātmājas īpašnieks, celtniecības kompānijas un restauratori.

Izgatavošanas laiks atkarīgs no apjoma un sarežģītības, bet izgatavošanu uzsāksim 2-3 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas.

  Piegādājam un uzstādam pārsvarā paši. Par izmaksām un termiņiem vienosimies pie līguma noslēgšanas.

Jebkuram produktam dodam garantiju 2 gadi privātpersonām un 2 gadi uzņēmumiem. Pēc garantijas, ja nepieciešams, veicam apkopi un remontu.

Varam izgatavot no jebkura Jūsu izvēlēta metāla - melnā, krāsainā, nerūsējošā tērauda, leģētā, vieglmetāla sakausējumiem. Jāņem vērā, ka katram materiālam ir savas specifiskās īpašības. Uzklausīsim Jūsu vēlmes un kopā izvēlēsimies piemērotāko. Jūs varat izmantot savu materiālu, bet mēs dodam priekšroku jau pārbaudītiem materiālu piegādātājiem.

Piedāvājam visus pēcapstrādes un pārklājuma veidus: ar smišu strūklu, pulēšanu, niķelēšanu, hromēšanu, apzeltīšanu, patinēšanu utt. Galvenais, lai pārklājums atbilsu produktam.

Protams, uzstādām automātiku. Jūs varaat izvēlēties savu (atbilstošu esošai sistēmai) vai varam piedāvāt jaunu. Vārtus varam aprīkot ar piekļuves kontroli (atveramus ar pulti, ar ID karti vai ar mobilo telefonu).

Jā, protams! Ja izstrādājums ir pārāk vecs un nav remontējams, varam izgatavot kopiju.

Vieglākais veids ir piezvanīt uzņēmuma pārstāvim, bet var arī aizpildīt formu. Mūsu pārstāvis sazināsies ar jums un norunās tikšanos. Jūs varēsiet ierasties pie mums vai mūsu pārstāvis apmeklēs Jūs Jūsu izvēlētā vietā. Pēc līguma noslēgšanas jāiemaksā 50% priekšapmaksa. Galīgais norēķins  pēc darba pabeigšanas uzstādīšanas dienā.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Mēs esam guvuši starptautisku atzinību, piedalamies valsts mēroga projektos un esam akreditēti Latvijas amatniecības kamerā!

Kā mūs atrast?

Sazinieties ar mums!

Aizpildiet formu un mūsu menedžeris sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

 • "FENIKSS-KO" SIA Metālkalšanas un restaurācijas darbnīca “Pundurīši”
 • Acones ielā 16, Ulbroka, Stopiņu nov., LV-2130
 • LV40003069759
 • info@fenikssko.lv
 • (+371) 29236361
 • (+371) 29299574
 • (+371) 67910519
 • http://www.fenikssko.lv

Darba laiks

  Pirmdien - piektdien: no 9:00 LĪDZ 18:00

  Sestdiena, svētdiena -  BRĪVS

Bankas rekvizīti

 • SEB banka
 • LV63HABA0050006930173